VIDEO: izbaudi lieliskos skriešanas priekus Jūrmalas smiltīs un palīdzi bērniem

Komentāri

Svētdien Jūrmalā, Majoru pludmalē, risināsies skriešanas svētki. Pludmales smiltīs dalībniekiem būs iespēja sacensties bērnu skrējienā, nūjošanā, stafetē, 5 un 10 kilometru distancēs. Sacensības reizē būs arī labdarības pasākums, jo no katra dalībnieka reģistrācijas maksas vienu eiro ziedos bērnu dienas aprūpes centram Jūrmalā.

Sacensībās plāno piedalīties tādi Latvijā labi zināmi skrējēji kā Anita Kažemāka, kura pērn Jūrmalā triumfēja 10 kilometru distancē. Sportiste akcentēja, ka skriešana pludmales smiltīs ir sava veida relaksācija. Vēl Jūrmalā plāno piedalīties Jānis Višķers, kuram šogad Latvijas čempiona gods pusmaratona distancē. Sportistam jau ir pieredze, skrienot gar jūras krastu, jo pagājušā gadā uzvarēja piecu kilometru skrējienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl