1 komentārs

Vēja spārniem tuvojas īso šortiņu un pludmales sezona. Daiļais dzimums ir aizdomājies par to, ka vajadzētu piestrādāt pie sava ķermeņa, it sevišķi pie dibena formas. Lai tavs dupsis kļūtu tvirts, ir nepieciešams regulāri nodarboties ar sportu vai veikt konkrētus vingrinājumus, kuri palīdzēs nonākt līdz tavām sapņu aprisēm. Bet, ko darīt, ja priekš trenažieru zāles apmeklējuma nav laika vai arī trūkst līdzekļu?  

Tu vienmēr vari vingrot mājas apstākļos. Paldies, Dievam, ka 21. gadsimtā ir dažādi video ar profesionālu treneru ieteikumiem un padomiem! Slēdz tik iekšā datoru un atkārto to pašu, ko otrpus ekrāna dara simpātiskie treneri! Lai vingrinājumi mājas apstākļos būtu efektīgi, izvēlies priekš sevis vispiemērotāko laiku. Un atceries, ka tev nevajadzētu vingrot halātā, bet ērtā sporta tērpā! Lūk, video, iedvesmai! Lai izdodas!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl