VIDEO: ar bērnu smaidiem noslēgusies Sporto visa klase otrā sezona

Komentāri

Ar Krimuldas vidusskolas 3. klases skolēnu uzvaru piektdien Jelgavā svinīgi beidzās vērienīgā un veselīgā projekta Sporto visa klase otrā sezona!

Sporto visa klase otrajā sezonā projektā iesaistījās gandrīz 1200 3. un 4. klašu skolēni no visiem Latvijas novadiem. Atšķirībā no citu klašu audzēkņiem šā projekta mazie sportotāji visu mācību gadu skolā sportoja 5 reizes nedēļā, bet, lai nokļūtu un sacenstos lielajā finālā, tika vērtētas arī katras klases skolēnu sekmes pēc vidējās atzīmes dažādos mācību priekšmetos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video:

Apskatīties sacensības bija sabraukušas arī tās klasītes, kuras neiekļuva lielajā finālā, un visiem Sporto visa klase projekta dalībniekiem par prieku pasākums beidzās ar jautru bērnu iemīļotās Musiqq grupas koncertu.

Foto:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl