VIDEO: 25. septembris – Olimpiskā diena! Iesaisties un piedalies!

Komentāri

“Nebrīnies. Piedalies!” ar šādu saukli šodien visā Latvijā notiek Olimpiskā diena. Un šogad tā ir veltīta Olimpiskā sporta veida – basketbola – popularizēšanai. LNT žurnālists Edgars Barbaks uz sarunu aicināja Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) ģenerālsekretāru Žoržu Timeru.

Pulksten 10.00 Rīgas Hanzas vidusskolā notiks kopīga rīta vingrošana. Tieši šī skola būs visas Rīgas kopīgas sportošanas centrs. “Olimpiskās dienas konceptu veido Starptautiskā Olimpiskā komiteja, un šāds pasākums katru gadu notiek vairāk nekā 200 valstīs,” paskaidroja Žoržs Timers. Šā gada pasākumi paredzēti, lai cilvēkus iepazīstinātu ar basketbolu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: bērni vingro kopā ar Latvijā zināmiem basketbolistiem un basketbolistēm!

VIDEO: Žoržs Tikmers par Olimpisko dienu

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl