Vasaras Magnēta sezona ir klāt!

Komentāri
Vasaras Magnēta sezona ir klāt!
Foto: MAGNETS.LV

Līdz ar kaut nedaudz patīkamākā laika atnākšanu ir sākusies 46. orientēšanās sacensību seriāla Magnēts sezona, kurā šā gada Lielās balvas ir divi Scott velosipēdi un automašīna NISSAN Pulsar.

Orientēšanās sacensību Magnēts vasaras sezona ilgst no 31. marta līdz pat 4. oktobrim un aktīvās atpūtas cienītāji Rīgas apkārtnes mežos tiks gaidīti ik otrdienu, trešdienu un ceturtdienu. Sacensības paredzētas dažādu vecumu un meistarības orientēšanās interesentiem sākot no 8 līdz pat 85+ gadiem.

Foto: MAGNETS.LV

Foto: MAGNETS.LV

Tiem, kuri karti un kompasu tik labi nepazīst, un uzskata, ka vēl nav gatavi uzsākt patstāvīgas orientēšanās gaitas, sacensību centrā būs iespēja saņemt konsultācijas no orientēšanas sporta profesionāļiem. Tāpat arī Magnēta mājaslapā var pieteikties uz mācību kursu, kura laikā profesionāls treneris palīdzēs apgūt orientēšanās pamatiemaņas.

Foto: MAGNETS.LV

Foto: MAGNETS.LV

Sacensību laikā vecākiem tiek piedāvāta iespēja savus mazos lolojumus uzticēt Magnēta bērnudārza auklītei, savukārt bērnus līdz 12 gadiem aicinām piedalīties orientēšanās skoliņā ik sacensību dienu plkst. 18.30. Šīs abas aktivitātes ir bez maksas un iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Foto: MAGNETS.LV

Foto: MAGNETS.LV

Vasaras Magnēta īpašais uzaicinājums skolām un skolēniem:

”Esi vesels, aktīvs un pārliecināts! Nāc iepazīties ar orientēšanās sportu, nāc iepazīties ar Magnētu. Vai esi gatavs savai pirmajai distancei? Magnēta sacensību kalendārā izvēlies kādu no sacensību kārtām, piesaki savu klasi un skolotāju un dodies. Sagaidīsim, mācīsim un iedrošināsim doties kontrolpunktu meklējumos. Klasei, iepriekš piesakoties, dalība bez maksas.”

Foto: MAGNETS.LV

Foto: MAGNETS.LV

Kā ik gadu, orientēšanās sezonas noslēgumā tiks pasniegtas arī Lielās balvas – jauniešiem divi Scott velosipēdi, no sacensību atbalstītāja Elkor, un tiem, kuri sasnieguši 18 gadu vecumu – automašīna NISSAN Pulsar. Šā gada sezonas noslēgums plānots 4. oktobrī Ropažos un par Lielās balvas dalības nosacījumiem, informāciju lūdzam skatīt Magnēta mājaslapā. Sev ērtāko sacensību laiku un vietu aicinām meklēt www.magnets.lv.
 Veselā miesā, vesels gars!

Lasi vēl