Komentāri

Pārbaudīt savas spējas un izturību, skrienot visu nakti – to naktī no piektdienas uz sestdienu izmēģināja vairāk nekā 100 drosminieku, kas pusnaktī startēja Rīgā pie Brīvības pieminekļa, bet sestdienas rītā finišēja Valmierā pie Sīmaņa baznīcas.

Šis simboliskais skrējiens, kura finišā tā dalībniekiem jāpieskaras pie Sīmaņa baznīcas durvju kliņķa, piepildīs arī kādu labdarības mērķi – visa dalības maksa tiks ziedota Undīnes ārstēšanai un rehabilitācijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmajās stundās dalībnieki izskrēja Brīvības ielu visās tās garumā, pēc tam pa Vidzemes šoseju līdz Sēnītēi un tālāk pa Vidzemes šoseju Valmieras virzienā tik uz priekšu.

Ultramaratona dalībnieki varēja uzzināt savu rezultātu un atgūt spēkus sešos kontrolpunktos, kuros varēja padzerties uzņemt kalorijas un sasildīties.

Divu ar pus klasisko maratonu distanci visātrāk veica triatlonists – Māris Babris – Sīmaņa baznīcas kliņķi viņš sasniedza pēc ceļā pavadītām 8 stundām un 35,6 sekundēm, kas ir visu laiku trešais ātrākais šī skrējiena rezultāts.

Līdz finišam tika arī Latvijas ultragaro distanču leģendas un abu ātrāko Rīgas – Valmieras rezultātu īpašnieki – 72 gadus vecais – Georgs Jermolajevs un 9 gadus jaunākais – Viktors Suborins, bet dāmām jaunu trases rekordu uzstādīja Marta Zumberga!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl