3 komentāri
Tev ir foršs sporta skolotājs? Izvirzi viņu 2016. gada sporta pedagoga balvai!
Foto: LETA

Līdz 11.novembrim Latvijas novadu un pilsētu izglītības pārvaldes, vispārējās un profesionālās izglītības iestādes aicinātas pieteikt pretendentus Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) organizētajā konkursā Gada sporta skolotājs 2016.

Konkurss noritēs divās kārtās. Pirmajā kārtā konkursa komisija vērtēs pretendentu pieteikumus un sporta stundu videoierakstus, otrajai kārtai izvirzot sešus dalībniekus, kas iegūs lielāko vidējo punktu skaitu. Otrajā kārtā tiks vērtētas sporta skolotāju prasmes, vadot sporta stundu Rīgas Teikas vidusskolā.

Konkursa vērtēšanas komisijā darbosies gan IZM pārstāvji, gan pieredzes bagāti sporta pedagogi, sportisti un nozares speciālisti, tostarp sporta komentētājs un žurnālists Ģirts Timrots, kamaniņu braucējs, Turīnas olimpisko spēļu un Soču olimpisko spēļu bronzas medaļu ieguvējs Mārtiņš Rubenis, vieglatlēte, Riodežaneiro olimpisko spēļu dalībniece Ilona Marhele.

Dalībai konkursā profesionālāko sporta skolotāju līdz 11.novembrim var pieteikt ikviena Latvijas novadu un pilsētu izglītības pārvalde vai departaments, valsts vai pašvaldības dibinātās pamatizglītības, vidējās izglītības, kā arī profesionālās vidējās izglītības iestāde. Balva Gada sporta skolotājs 2016 ir viena no nominācijām Latvijas Gada balvas sportā 2016 apbalvošanas ceremonijā.

TOP komentāri

 • Andris
  0 0 0

  Andris

  Ir muļķīgi titulēt vienu skolotāju no dažiem, kas pieteiksies konkursam, kā visas Latvijas gada sporta pedagogu!
  Ko darīt tiem skolotājiem, kas strādā ļoti neatbilstošos apstākļos, koridoros, mazās zālītes, kuriem nav iespēju izvest bērnus ārā, bet viņu devums bērniem daudzu gadu griezumā ir lielāks, nekā labā infrastruktūrā strādājošam?
  Skolotājiem nevadzētu izrādīties, kaut gan prakse rāda, ka uz šo "vērtīgo" titulu pārsvarā kāras ir sievietes.
 • saulesbērns
  0 0 0

  saulesbērns

  subjektīvisms pastāv vienmēr, tomēr izvērtēt var, jo ir jāatbild arī uz ļoti daudziem jautājumiem, par skolas sporta dzīvi, ne tikai par sporta stundām un tur var redzēt gandrīz visu vai sporta dzīve kūsā vai notiek formāli. Vēl ir modes kliedzieni, ja atklātā stundā dejo - tas mūsdienīgi, bet dzīvē bērniem nepatīk dejot, tad rodas jautājums, lai skolotājs izskaidro, kā viņš ikdienā panāk, lai bērni ar prieku mācītos dejot, piemēram. Daudzi labi skolotāji nepiekrīt piedalīties konkursā tieši dēļ neobjektivitātes.
 • Ieva
  0 0 0

  Ieva

  Tīrākā pakazuha un teātris.
  Pilnīgi bezjēdzīgs tituls.
  Skolotāja darbu var vērtēt tikai 7-12 gadu posmā.
  Viena nesena gada labākā skolotāja tā arī izteicās, ka nemaz nevar normāli skolas slodzi turēt. Tagad viņa ir dekrētā laikam.
  Iedodiet, lūdzu, visiem labajiem sporta skolotājiem normālu algu un normālu mācību programmu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl