Sporta ārsts Jānis Kvēps atklāj iemeslus, kāpēc Latvijas sabiedrība nav tik veselīga

Daudzi mūsu sabiedrībā nemaz nedzīvo tik veselīgi, kā cenšas iestāstīt. Lai gan medijos var lasīt, ka it kā esot jāsatraucas par plastmasas kaitīgumu, par kūpinājumu kaitīgumu, ka jācenšas dzīvot veselīgāk un vēl daudz ko citu. Šajā sakarā gribētos teikt, ka satraukums, kas valda par plastmasu un citām kaitīgām lietām, radīts ar mērķi novērst mūsu uzmanību no patiesajām problēmām. No it kā kaitīgās plastmasas neviens nav nomiris, bet cik cilvēku ir pametuši Latviju bezdarba un ienākumu trūkuma dēļ?

Atpakaļ uz rakstu

1 komentārs

 • Piligrim

  Piligrim

  Kā tad, var jau arī dzert no peļķes un nenomirt... tas nav rādītājs!
  Totāls oldskūls!
  Viss attīstās, arī uztura zinātne.
  Saslimstība ar vēzi pēdējos 5 gados pieaugusi par 39%. Te arī ir tie kūpinājumi, kuros uzkrājas dūmu kancerogēnās vielas... Kur vēl palmu eļļā ceptās bulciņas no feinu aromātu izplatošām beķerejām, hotdogi un citi fastsū..i?
  Tiesa, ģimenes ir tik aizņemtas, nogurušas, modīgas vai paviršas, ka ļauj bērniem ēst visādus, piedodiet, mēslus, ĢM pārtiku, tempt kolu utt.
  Par ūdens struktūru, klasteriem, informācijas uzglabāšanu un uzlādēšanu veselībai vispār ir tik daudz atklājumu.
  Dakter, ielekt pagātnē nav iespējams, jāiet ir uz priekšu.
  Tikai vecākiem ir jāapzinās, cik tas viss maksās.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.