Šogad Stipro skrējiena dalībniekus sagaida uzlabota trase un šķēršļi

Komentāri

Pēc divām nedēļām kinopilsētiņā Cinevilla norisināsies ikgadējais Stirpo skrējiens, kurā, kā ierasts, pulcēsies tūkstošiem aktīvu skrietgribētāju.

”Mēs ļoti ceram, ka šogad būs labāki laikapstākļi, un esam strādājuši pie trases, esam uzlabojuši šķēršļus. Trase sarežģītāka nav tapusi. Galvenie jaunumi ir tie, ka mēs esam sadalījuši starta grupas. Kopā mums būs seši starti, lai novērstu iepriekšējos gados pieredzēto drūzmēšanos,” norāda Juris Kokainis viens no Stirpo skrējiena organizatoriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šogad dalību Stirpo skrējienā pieteikusi arī visa Kazahstānas basketbola komanda Astanas Barys.

Basketbola komanda jau kādu laiku uzturas treniņnometnē Kandavā, un grafiks ir ļoti saspringts, jo šīs nedēļas nogalē sāksies Rietumu līgas čempionāta izslēgšanas spēļu sērija. Neskatoties uz to, četrpadsmit komandas spēlētāji ir nolēmuši startēt Stipro skrējienā, lai pārbaudītu sevi un uzzinātu, cik stipri viņi ir arī ārpus basketbola laukuma. Viņus atbalstīs arī Jevgeņijs Isakovs un Bandons Goods (Brandon Goods).

Spēlētāji no komandas Barsy Atyrau, ilgi nevilcinoties, piekrita šim izaicinājumam, kad viņiem piedāvājām, jo tā noteikti būs ļoti laba papildu fiziskā aktivitāte brīvā dabā ārpus čempionāta un lieliska pieredze,” atzīst Rietumu līgas pārstāvis Jānis Bambis.

Stipro skrējiens ir sava veida izaicinājums ikvienam, tādēļ varbūt Kazahstānas sportistu piedalīšanās liks sasparoties arī Latvijas basketbolistiem.

Stipro skrējiena trenere Danute stāsta, ka, lai veiksmīgi piedalītos skrējienā, nepieciešams pirms tam kārtīgi sagatavoties. Liela nozīme ir arī apģērbam, jābūt gatavam uz to, ka apģērbs kļūst smags, un tas padarīs grūtāku skriešanu. Jābūt gatavam apģērbu jebkurā brīdī novilkt un izmest.

Stipro skrējiens ir Baltijā vienīgais ekstremālais masu izturības skrējiens, kur ikviens, pārvarot vairākus desmitus šķēršļu un skrienot pa dubļiem, var iemācīties pārvarēt sevi, pārbaudīt savus spēkus un fizisko formu.

Tā ir iespēja ikvienam cilvēkam citādāk paust savas patriotiskās sajūtas – skrienot par Latviju! Stiprs cilvēks ir labsirdīgs cilvēks! Cīņa ar sevi, nevis konkurentu, pozitīvas emocijas un gandarījums par paveikto – tas ir ”Stipro skrējiens”!

Atgādinām, ka Stipro skrējiens šogad notiks 3. maijā kinopilsētā Cinevilla. Dalībniekiem ir iespēja izvēlēties startēt elites vai masu grupā, vadoties pēc fiziskā sagatavotības līmeņa. Tāpat arī šīm grupām būs atšķirīgs trases garums un šķēršļu daudzums. Šo svētdien Zaķusalā notiks kārtējais ”Stipro skrējiens” treniņš. Papildu informācija mājaslapā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl