Komentāri
Prokopčukai izcils finiša spurts un ceturtā vieta prestižajā Bostonas maratonā
Foto: AFP/SCANPIX

Latvijas labākā garo distanču skrējēja Jeļena Prokopčuka pirmdien izcīnīja augsto ceturto vietu prestižajā Bostonas maratonā. Prokopčuka finišu sasniedza pēc divām stundām, 32 minūtēm un 28 sekundēm, bet no uzvarētājas – etiopietes Atsedes Baisas – Latvijas pārstāve atpalika par trim minūtēm un deviņām sekundēm.

Lai arī distances sākumā Prokopčuka mazliet atpalika no līderēm, skrējiena laikā viņa nezaudēja uzņemto tempu, kas noslēgumā viņai ļāva atrasties pirmajā desmitniekā. Pēdējos kilometros skrējēja spēja apsteigt vairākas konkurentes un izcīnīt ceturto vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr otro vietu Bostonas maratonā izcīnīja vēl viena Etiopijas skrējēja Tirfi Cegaje, kura uzvarētājai zaudēja nepilnu minūti, bet trešā bija Džoise Čepkirui no Kenijas. Prokopčuka no goda pjedestāla atpalika par vienu minūti un 38 sekundēm. Arī iepriekš Prokopčuka Bostonas maratonā startējusi veiksmīgi. Viņa 2006. un 2007.gadā izcīnīja otro vietu, bet 2004. un 2008.gadā ierindojās ceturtajā pozīcijā.

Pašlaik 39 gadus vecā Prokopčuka pēdējo reizi maratonu skrēja pērn novembrī, kad viņa bija astotā Ņujorkā. Tikmēr vīriešu sacensībās maratonā arī uzvarēja Etiopijas pārstāvis, jo kā pirmais finiša līniju šķērsoja Lemi Heils, kurš finišēja pēc divām stundām, 12 minūtēm un 44 sekundēm. Otrais bija pagājušā gada uzvarētājs etiopietis Lelisa Desisa, uzvarētājam zaudējot 47 sekundes, bet uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena stājās vēl viens Etiopijas pārstāvis Jemane Adane Cegajs.

Kā zināms, pirms trim gadiem pie Bostonas maratona finiša līnijas notika divi sprādzieni, kuros tika nogalināti trīs cilvēki – divas jaunas sievietes un astoņgadīgs puika – un vēl 264 cilvēki tika ievainot

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl