Populārākās slēpošanas un snovošanas vietas Latvijā

Komentāri
Populārākās slēpošanas un snovošanas vietas Latvijā
Foto: LETA

Beidzot Latvijā ir sākusies ziema, tas nozīmē, ka visi šā gadalaika aktīvās atpūtas cienītāji var izbaudīt ziemas priekus pēc pilnas programmas!

Līdz ar pirmajiem mīnusiem ir sākušas darboties aktīvās atpūtas vietas. Ir atvērti kalni un slēpošanas kompleksi! Mēs piedāvājam ieskatīties vispopulārākajās Latvijas slēpošanas un snovošanas vietās, lai tu uzzinātu visu nepieciešamo informāciju

FOTO: slēpošanas kalns Lemberga hūte

Slēpošanas kalna Lemberga hūte augstums un nobrauciena garums tiek pagarināts katru gadu, kas sasniedzis 240 m. Slēpošanas kalnā Lemberga hūte ir ierīkota slēpošanas trase iesācējiem, snovparks ar tramplīniem, slaidiem un reiliem, snovparks ar tramplīniem iesācējiem, kameršļūkšanas trase un bērnu kalniņš. Servisa ēkā ierīkots inventāra nomas un apkopes punkts ar ģērbtuvēm, dušu, kā arī kafejnīca, kur var nobaudīt dažādas picas, gardus ēdienus un siltus dzērienus

FOTO: slēpošanas trase Kamparkalns

Kamparkalna slēpošanas trasē ir pieejama distanču slēpošanas trase, kalnu slēpošanas un snovborda trase, bērnu kalniņš un inventāra noma. Talsu pauguraines augstienes pakājē apgaismotas slēpošanas trases stiepjas 260 m un 350 m garumā, trašu augstums – 60 m un 25 m.

FOTO: slēpošanas komplekss Milzkalns

Milzkalns ir viens no populārākajiem Latvijas slēpošanas kompleksiem, kur ziemas priekiem var nodoties visa ģimene. 11 dažāda garuma (līdz pat 320 m) un dažādu grūtības pakāpju trases, kur labi jutīsies gan pilnīgi iesācēji, gan reāli slēpošanas un snovborda guru. Kalns ir aprīkots ar 9 mūsdienīgiem pacēlājiem – 3 enkura, 5 teleskopa tipa un 1 striķa pacēlāju. Šobrīd kalnā ir sagatavotas jau 6 trases gan sportistiem, gan iesācējiem!

FOTO: slēpošanas trase Riekstukalns

Riekstukalns ir viens no trasēm bagātākajiem kalniem Rīgas tuvumā. Riekstukalnā ir sagatavotas 6 trases – galvenā trase, Fisher sporta, garākā, hobija, tuneļa un iesācēju trase. Šo trašu veidotāji ir parūpējušies, lai Riekstukalnā labi justos ikviens – gan iesācēji un mierīgu nobraucienu mīļotāji, gan arī pieredzējuši slēpotāji un snovotāji.

FOTO: ziemas atpūtas centrs Žagarkalns

Žagarkalns ir viens no lielākajiem un populārākajiem ziemas atpūtas centriem Baltijā, kas piedāvā plašu pakalpojumu klāstu ikvienam ziemas sporta veidu cienītājam!

 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl