Par godu valsts svētkiem pustūkstotis dalībnieku piedalās skrējienā Patriots

Komentāri

Nedēļas nogalē pie Ložmetējkalna risinājās skrējiens Patriots, kas divās distancēs kopā pulcēja gandrīz pustūkstoti skrējēju. Garākajā 24 km distancē uzvarēja – Ilona Marhele un Jānis Kūms. Arī LNT sporta žurnālists Lauris Lizbovskis piedalījās šajā skrējienā.

Patriotu nedēļas ietvaros visā Latvijā notiek dažāda veida pasākumu, un arī skrējiens Ložmetējkalna apkaimē bija viens no tiem. Vēsturiski šā kalna teritorijā latviešu karavīri cīnījušies Ziemassvētku kaujās. LNT sporta ziņu moderators pēc sacensībām uzņēma iespaidīgu foto, kur iemūžināja sevi pie ložmetēja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl