Komentāri
Orientieristei Skrastiņai bronza pasaules karavīru sporta spēļu vidējā distancē
Foto: Latvijas Orientēšanās federācija

Dienvidkorejā notiekošajās Pasaules militārpersonu sporta spēlēs orientieriste Aija Skrastiņa izcīnījusi bronzas medaļu vidējā distancē. Jāatzīmē arī Lauras Vīķes izcīnītā augstā 6. vieta un Edgara Bertuka sasniegtais 11. rezultāts. Spēlēs paredzētas arī sacensības garajā distancē 8. oktobrī un stafetē 10. oktobrī.

Dongjangas Universitātes apkārtnē šodien, 7. oktobrī, notika Pasaules militārpersonu sporta spēļu pirmās sacensības orientēšanās sportā. Vidējā distancē par uzvarētājiem vīriešu un sieviešu konkurencē kļuva Krievijas sportisti Dmitrijs Cvetkovs un Tatjana Rjabkina, taču arī Latvijas sportisti sasniedza ļoti labus rezultātus. Aija Skrastiņa izcīnīja trešo vietu, distanci veicot pa 37:23, kas par 2:03 atpalika no uzvarētājas laika.

Atzīstami startējusi arī Laura Vīķe, kura ierindojās sestajā vietā, 4:47 aiz līderes. Vēl sieviešu konkurencē Latviju pārstāvēja Elīna Kārkliņa, kurai 36.rezultāts. Vīriešu konkurencē starp Latvijas karavīriem ātrākais bija Edgars Bertuks, kuram 11.rezultāts. Mārtiņš Sirmais ierindojās 20., Andris Jubelis sekoja 22. vietā, bet Artūrs Pauliņš un Artjoms Rekuņenko finišēja bez ieskaitīta rezultāta.

Orientēšanās sacensības Pasaules karavīru spēlēs turpināsies rīt ar garo distanci un stafetes sacensībām sestdien. Starptautiskās Militārās sporta asociācijas (CISM) organizētajās spēlēs piedalās aptuveni 8700 karavīru no 110 CISM dalībvalstu bruņotajiem spēkiem. Sacensības norisinās reizi četros gados un tajās startē gandrīz visi pasaules labākie orientieristi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl