Komentāri
Nepalaid garām! Jūrmalā sacentīsies pasaules līmeņa skrituļotāji
FOTO: Flickr

Jūrmalas Skrituļslidošanas festivālā 2. augustā par čempiona titulu Sporta distancē sacentīsies vairākas pasaules līmeņa zvaigznes. Dalību sacensībās apstiprinājis seškārtējs pasaules čempions un četrkārtējs junioru čempions Pīters Maikls (Peter Michael) no Jaunzēlandes. Powerslide Matter World komandas braucējs šā gada aprīlī lauzis jau otro pasaules rekordu savā karjerā, 10 km distanci pieveicot 13 minūtēs un 47 sekundēs.

Spēcīgo Powerslide Matter World komandu Latvijā pārstāvēs arī 2014. gada Eiropas čempions Fēlikss Rijhnens (Felix Rijhnen) no Vācijas, kurš šajā sezonā jau trešo reizi ieguvis Vācijas čempiona titulu, kā arī pasaules čempiona titula komandas stafetē ieguvējs un 2012. gada Eiropas čempions beļģis Ferre Spruijts (Ferre Spruyt).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jūrmalas skrituļslidošanas festivālā sacentīsies arī 2014. gada Eiropas čempione, daudzkārtēja Vācijas un junioru čempiona titula ieguvēja Katrīna Rumpusa (Katharina Rumpus) un viņas komandas biedre Letīcija Šimeka (Laethisia Schimek), kura 2014. gada Eiropas čempionātā izcīnīja zelta medaļas 500 m un 3000 m distancē.

Līderiem saspringtu konkurenci veidos arī spēcīgākie Polijas braucēji no Mapei-GPShosting-BDC komandas: Bartošs Čojnacki (Bartosz Chojnacki), Vojčeks Barans (Wojciech Baran), Joanna Novakovska (Joanna Nowakowska) un Jaroslavs Čonackis (Jaroslaw Chonacki). Igauniju pārstāvēs viens no labākajiem kaimiņvalsts braucējiem Kurts Kespaiks (Kurt Kespaik), kurš jau iepriekšējos gados veiksmīgi piedalījies sacensībās Latvijā, un viņa Albe Team/Bont komandas biedri Elizabete Jogi (Elizabeth Jogi) un Lauri Korts (Lauri Koort). No pazīstamākajiem Latvijas sportistiem sacensībās startēs pagājušā gada Latvijas čempions maratona distancē Reinis Znotiņš, Lauris Bitenieks, Roberts Pundurs, Ansis Eljašāns, Ronalds Cinks, kuri pārstāv Powerslide-Laimīte komandu.

Jūrmalas skrituļslidošanas festivālā dalībnieki sacntīsies trīs distancēs:

  • 42 km Turkish Airlines Sporta distancē,
  • 14,5 km Tautas distancē
  • 4, 5 km Ģimenes distancē, turpretī bērni līdz 12 gadu vecumam varēs sacensties LEGO bērnu distancēs (500-1000 m).
TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl