Komentāri

Rīgas Pašvaldības policijas komanda Pasaules policistu un ugunsdzēsēju sporta spēlēs ASV izcīnīja desmit medaļu komplektus desmit dažādās sporta disciplīnās.

Zelta medaļas bodibildinga un stieņa spiešanā vīriešiem ieguva Normunds Jurāns, smagatlētikā sievietēm – Linda Celmiņa, pludmales volejbolā Gatis Augustāns un Uģis Puķītis, stenda airēšanā – Mārtiņš Ļabis un Voldemārs Ļaudāms, bet pusmaratonā – Edgars Simanovičs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO: muskuļotais un spēcīgais Rīgas Pašvaldības policists triumfē bodibildinga sacensībās

Savukārt sudraba medaļas šķēpmešanā sievietēm ieguva Celmiņa, stenda airēšanā jauktajā grupā ieguva Celmiņa un Dagnis Jurgelāns, basketbolā trīs pret trīs un pieci pret pieci – Mārtiņš Dzērve, Kaspars Meržvinskis, Guntis Vanags, Guntis Buķis, Andis Priede, Raimonds Vaikulis, Dagnis Jurgelāns, Edijs Neilands, Rolands Brenčs un Toms Celmiņš.

FOTO: Rīgas Pašvaldības policijas komanda sacensībās ASV

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl