Latvieši tver ekstrēmas sajūtas sniegainajos Karpatu kalnos

Komentāri

“Freedom routes” jaunieši ir par aktīvu atpūtu un elpu aizraujošiem piedzīvojumiem. Viņi mīl dabu un enerģiju, ko tā spēj sniegt, viņi nebaidās no izaicinājuma un nezināmā, viņi nedzīvo komforta zonā,bet izbauda to, kas ir aiz tās!

Vairākas reizes gadā šie jaunieši dodas ekstrēmo piedzīvojumu meklējumos uz dažādām pasaules malām! Viņi slēpo, snovo, dodas pārgājienos un sērfo Atlantijas okeānā! Mēs tev piedāvājam ieskatīties vienā no piedzīvojumiem, kurā aktīvie entuziasti devās mežonīgajos Karpatu kalnos, dzīvoja autentiskā ganu mājā un baudīja katra unikālo nobrauciena līniju. Svaigs un mīksts sniegs – kas var būt labāks ?!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: “Freedom Routes” piedzīvojumi Karpatu kalnos, Ukrainā

VIDEO: “Freedom Routes” piedzīvojumi Karpatu kalnos, Ukrainā

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl