Komentāri

Otrdien vakarā Grīziņkalnā notiks pasaulē aktuālākais Slam Dunk konkurss Sprite Kings of Air, kurā piedalīsies 8 spēcīgākie basketbola “dankeri” no ASV, Kanādas, Polijas, Ukrainas un Latvijas. Pirmo reizi Rīgā uzstāsies basketbola triku meistari Lords of Gravity, kuri nesen uzspridzināja sociālos tīklus visā pasaulē.

Sprite Kings of Air Rīgā notiks trešo reizi, taču šis būs īpašs notikums, jo vienviet tiksies visu pasaules vadošo konkursu uzvarētāji. Šis pasākums starp Ņujorku, Parīzi un Maskavu iezīmēs arī Rīgu un Grīziņkalnu kā ielu basketbola meku! Par to agrā rīta stundā LNT korespondents sarunā ar turnīra organizatoru Raimondu Elbakjanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šogad par Sprite Kings of Air čempiona titulu cīnīsies Džastins Jus Fly Dārlingtons – divkārtējs Grīziņkalna un neskaitāmu pasaules labāko “danku” konkursu čempions, Rafāls Lipek Lipinskis Quai 54 un Baku 2015 Eiropas spēļu uzvarētājs, Dmitrijs Smoove Krivenko, Brendons Werm Lakjū, Džordans Mission Impossible Kilganons – pasaules sensācija un skorpiona “danka” īpašnieks, Ilja Kroha Kroška – Moscow Open 2014 uzvarētājs, Porters What’s Gravity? Meiberijs – īsākais (1,65m) profesionālais “dankeris” pasaulē un Kristaps Dārgais – Moscow Open 2013 čempions!

Dalībniekus vērtēs viens no labākajiem latviešu basketbolistiem Kristaps Valters, Latvijas čempionu VEF Rīga bijušais treneris Nikolajs Mazurs un Ghetto Basket patrons Andris Biedriņš!

SKATIES SPRITE KINGS OF AIR 2014 FOTO:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl