Ko darīt, ja ziemas nav, bet slidot tomēr gribas!

Komentāri
Ko darīt, ja ziemas nav, bet slidot tomēr gribas!
Foto: lido.lv

Kamēr ziema skopojas ar salu un sniegu, tikmēr varam atlikt malā gan distanču slēpes, gan snovborda dēli! Tomēr, neskatoties uz neatbilstošajiem laikapstākļiem, ir dažas vietas, kurās varam paslidot!

Pašā Rīgas centrā, Esplanādē, ir sākusi darboties mākslīgā ledus slidotava! Laba ziņa ir tā, ka vari slidot par brīvu velti! Ja tev ir savs inventārs – lieliski, bet, ja nepieciešamā aprīkojuma nav, tad droši varēsi to iegādāties uz vietas esošajā nomas punktā! Katru dienu no plkst. 10.00–22.00 vari nodoties slidošanas aktivitātēm!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: LETA

Foto: LETA

Slidot fanātiķiem ir pieejama arī otra publiskā slidotava Lido, Krasta ielā 76, kura skaitās lielākā atvērtā tipa slidotava Baltijā. Ja nejūties droši uz ledus, tad šeit varēsi izmantot gan instruktora pakalpojumus, gan līdzsvara noturēšanas palīgus. Būs pieejama arī slidu noma un kafejnīca, kurā varēsi sasildīties pēc lieliski pavadītas dienas!

Foto: lido.lv

Foto: lido.lv

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl