Jūrmalā šodien sacenstīsies labākie Pasaules ielu vingrotāji

Komentāri
Jūrmalā šodien sacenstīsies labākie Pasaules ielu vingrotāji
Foto: Caters News Agency/Scanpix

Šodien plkst.14 Majoru pludmalē Baltic Beach Hotel & SPA stadionā notiks Pasaules kausa posms ielu vingrošanā, aģentūru LETA informēja Jūrmalas pilsētas domē.

Pasākums pulcēs vairāk nekā 20 labākos ielu vingrotājus no 15 valstīm. Sacensības Jūrmalā ir viens no 21 Pasaules kausa posma, kas šogad norisināsies visos pasaules kontinentos. Katra posma uzvarētājs kvalificēsies finālsacensībām, kas notiks gada beigās Maskavā. No Jūrmalas posma uz Pasaules kausa finālu dosies divi spēcīgākie ielu vingrotāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Katram no Pasaules kausa posmiem notiek sīva atlase – maksimālais dalībnieku skaits katrā posmā ir 25 atlēti un tikai uzvarētājs kvalificējas Pasaules kausa finālam. Jūrmalā notiekošais Pasaules kausa posms ir īpašs, jo uz finālsacensībām no šī posma kvalificēsies divi spēcīgākie. 6.jūnijā norisinājās arī Latvijas čempionāts ielu vingrošanā, un tajā tika noskaidroti četri šī gada spēcīgākie ielu vingrotāji, kuriem būs gods pārstāvēt Latviju Pasaules kausa posmā Jūrmalā.

Jūrmalas posmā startēs labākie ielu vingrotāji no ASV, Čīles, Lielbritānijas, Ukrainas, Norvēģijas, Dānijas, Austrijas, Šveices, Polijas, Lietuvas un Igaunijas. Latviju Pasaules kausa posmā pārstāvēs četri dalībnieki – Daniels Laizāns, Daniels Voitovs, Aleksandrs Ivaško un jūrmalnieks Gustavs Gedrovics.

Lasi vēl