Zane Dumbre

Autors: Zane Dumbre

''Skaties Izklaide'' redaktore

Komentāri
Jestri kadri: tautas skrējiens no Klapkalnciema līdz Engurei
Andris Jermuts

Svētdienu, 15. aprīli, lielākā daļa Engures novada iedzīvotāju pavadīja priekpilnā kustībā – norisinājās skrējiens no Klapkalnciema līdz Engurei festivāla ”Latvijas Goda aplis” ietvaros. Skaties.lv piedāvā apskatīt labākos kadrus no pasākuma.

Starts skrējienam tika dots 12.00 Klapkalnciemā. Sportisti gar jūras malu un mežu virzījās uz Enguri, katrā ciemā sagaidot arvien jaunus dalībniekus, kuri piepulcējās skrējienam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apšuciema, Plieņciema, Ķesterciema un Bērzciema ļaudis kontrolpunktos sveica skrējējus ar sirsnīgām ovācijām, pašu ceptiem pīrādziņiem, zivīm, bērzu sulām, dziesmām un pat teātra uzvedumu.

Tautas skrējienā, kura devīze bija nevis rezultāts, bet gan skrietprieks, pievienojās un pa posmiņam starp ciemiem pieveikt centās kā pavisam jauna paaudze, tā cienījama vecuma skrējēji. Piemēram, posmā, Apšuciems – Plieņciems par vienu no līderiem kļuva sirms kungs, kurš atjautīgi bija izskrējis pa sev zināmām meža taciņām, kamēr jaunieši joza pāri Baltajai kāpai un brida pāri upei.

Pārstāvis no katra ciema trasē devās, nesot uz Enguri kādu savas dzimtās puses zīmi – vai tas būtu čiekuru maisiņš, vai smiltis vai dzintars no attiecīgā ciema. Engurē visi ciemi satikās, finišā simboliski ierokot zemē katra pārstāvja atnesto un iestādot uz tā visa Engures pagasta simbolu – priedi novada sadraudzībai.

Skrējēju vidū arī pozitīvi neprātīgais Signis! Par viņu lasi TE!

Skrējienu skaistās bildēs iemūžināja fotomākslinieks Andris Jermuts, kurš, starp citu, turēja skrējējiem līdzi, visu distanci jožot ar fotoaparātu, un apvienojot mākslas radīšanu ar aktīvu sportošanu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl