Jau piektdien tūkstošiem sieviešu Mežaparkā pulcēsies sieviešu skrējienam

Komentāri
Jau piektdien tūkstošiem sieviešu Mežaparkā pulcēsies sieviešu skrējienam
FOTO: LETA

Jau pēc divām dienām, 1. maijā, Mežaparkā vairāki tūkstoši sieviešu tiksies uz starta līnijas, lai veiktu 7 kilometrus garo Sieviešu skrējiena distanci, skrienot, ejot vai nūjojot. Lai dalībnieces varētu iegūt visu nepieciešamo informāciju veiksmīgam startam, šodien, 29. aprīlī, t/c Domina Shopping darbu uzsāka Sieviešu skrējiena EXPO.

Plkst. 12.00 tirdzniecības centrā Domina Shopping tika atklāts Sieviešu skrējiena EXPO, uz kuru saņemt savus starta numurus aicinātas visas dalībnieces. EXPO norisināsies 29. un 30. aprīlī, tirdzniecības centra telpās pie ieejas no Bērzaunes ielas. Izņemt numurus, pasākuma T kreklus, uzzināt sīkāku informāciju par pasākumu, kā arī vēl paspēt reģistrēties abas dienas būs iespējams laikā no plkst. 10.00 līdz 21.00. Lai iegūtu savu starta numuru, dalībniecei jāuzrāda personu apliecinošs dokuments.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc EXPO noslēgšanās starta numurus būs iespējams saņemt arī pasākuma norises vietā piektdien, kur jau plkst. 11.00 Mežaparka estrādē darbu uzsāks informācijas telts, reģistrēšanās, velonovietne un mantu glabātuve. Jau tradicionāli pirms lielā 7 km starta, distancē dosies bērni vecumā no diviem līdz divpadsmit gadiem, kurus finišā sagaidīs našķi no skrējiena atbalstītāja Haribo. Starts bērnu skrējieniem – plkst. 11.30. Pēc tā plkst. 12.45 dalībnieces startam iesildīs treneri no sporta klubu tīkla MyFitness. Savukārt plkst. 13.00 tiks dots starts 7 km skriešanai, nūjošanai un iešanai. Plkst. 14.00 pasākuma kulminācijā tiks paziņotas un apbalvotas ātrākās skrējiena dalībnieces, ka arī starp nūjošanas un iešanas dalībniecēm tiks izlozētas vērtīgas balvas no skrējiena atbalstītājiem.

Līdz ar dalībniecēm savu skrējiena soli un tempu pilnveidojušas arī septiņas Sieviešu skrējiena vēstneses – TV3 ētera personība Jana Duļevska, Latvijas Nacionālā teātra aktrise Madara Botmane, aktrise un radio pieci.lv raidījumu vadītāja Marta Līne, LNT ziņu moderatore Kristīne Garklāva, stiliste Diāna Godmaša un portāla Dievietei.lv sadarbības projektu vadītāja Ilze Raudiņa, vieglatlēte un šķēpmetēja Madara Palameika. Jana Duļevska atklāj, ka ”vēlas finišēt ar labu pašsajūtu – ka varētu noskriet vēl tikpat.” Savukārt Marta Līne izvirzījusi savu mazo mērķi ”noskriet tik labi, cik mans ķermenis to ļaus”.

Reģistrēties skrējienam līdz 30. aprīļa plkst. 17.00 vēl iespējams pasākuma mājaslapā, kā arī Nike un Sportland veikalos un par paaugstinātu maksu pasākuma dienā reģistrācijas teltī.

Lasi vēl