Jau otro gadu turpinās projekts Sporto visa klase

Komentāri

Jau otro gadu sekmīgi turpinās Latvijas Olimpiskās komitejas projekts Sporto visa klase, kas paredz trešo un šogad arī ceturto klašu skolēniem sporta nodarbības piecas reizes nedēļā.

Mācību gada noslēgumā labākas klases noskaidro visas sezonas uzvarētāju – pagājušogad šo titulu izcīnīja Rīgas Hanzas vidusskolas toreiz vēl 3. klase. Ar Hanzas vidusskolas klasi, kas piedalās Latvijas Olimpiskas komitejas projektā Sporto visa klase, LNT iepazinās pirms pusotra gada, kad toreiz vēl trešklasnieki sāka apjaust, ko tas nozīmē – 5 sporta nodarbības nedēļā. Pirmajā gadā rīdzinieki kļuva par uzvarētājiem arī gada noslēguma sacensībās, kur tika ņemtas vērā gan atzīmes, gan sportiskie panākumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Vasarā sports nebeidzās, jo uzvarētāju balva bija vasaras nometne, savukārt jaunajā mācību gadā nu jau viena no 6 Sporto visa klase ceturtajām klasēm atkal sporto katru dienu.

Video

Ne tikai labāka fiziskā sagatavotība, bet arī kolektīva saliedētība un personību izaugsme bija lietas, kuras pēc pusotra gada vēlas izcelt sporta skolotāja Linda Grandberga. Sporto visa klase ir ne tikai papildu sporta stundas, bet arī jaunas draudzības un labie darbi.

Šobrīd sporto visa klase projektā piedalās 49 klases jeb aptuveni 1200 bērnu no visiem Latvijas reģioniem. Latvijas Olimpiskā komiteja pēc saņemtajām atsauksmēm ir pārliecināta, ka nākamgad šis skaitlis noteikti pieaugs, tomēr šobrīd nākamā gada dalībnieku daudzumu neviens neņemas prognozēt.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl