Komentāri
Informēs par Rīgas āra treniņu projektu Nāc, sporto Rīgā!
Foto: LETA ()

Kustība Par sportisku sabiedrību pirmdien, 2.maijā, plkst.11 Rīgas domes ēkā preses konferencē prezentēs unikālu Rīgas āra treniņu projektu Nāc, sporto Rīgā!, aģentūru LETA informēja organizācijā.

Sportot pilsētā nepavisam nav grūti, te ir milzīgas iespējas, īpaši jau siltajos pavasara, vasaras un agra rudens mēnešos, kā arī pilsētā ir daudzi treneri, kas jau vada grupu nodarbības ārā, un ikviens Rīgas iedzīvotājs un viesis ir laipni aicināts tiem pievienoties, norāda organizatori.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sporto Rīga ir komunikācijas platforma gan treneriem, gan sabiedrībai kopumā. Treneriem tā ir iespēja reklamēt sevi, informēt par saviem treniņiem, kā arī iepazīstināt ar veselīga dzīvesveida niansēm, savukārt Rīgas iedzīvotājiem un viesiem tā ir iespēja ātri un vienkopus uzzināt par āra treniņu iespējām pilsētā.

“2005.gadā līdzīgi domājoši cilvēki un sportisti apvienojās sabiedriskā organizācijā Par sportisku sabiedrību. Kā divu bērnu tēvam man jaunatni skarošu problēmu risināšana ir kļuvusi par ikdienas rūpēm. Tā es esmu uzstādījis mērķus, ar kuriem esmu gatavs dalīties ar tiem, kas ir aizrāvušies ar ideju par sportisku sabiedrību, kuri nenogurstot mūs atbalsta. Viens no mērķiem bija radīt visiem pieejamu veselīga dzīvesveida projektu – āra treniņi vasaras periodā, kam atsaucās palīdzēt arī Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments,” saka kustības Par sportisku sabiedrību dibinātājs Andris Morozovs.

Mājaslapā www.sportoriga.lv informāciju iespējams meklēt gan pēc treniņa vietas, gan dienas un laika, gan arī pēc konkrētā trenera vai treniņa veida. Papildus arī iespējams iepazīties ar visiem projektā iesaistītajiem treneriem, viņu treniņu norisi, fokusiem un metodiku. Kad izvēlēts tīkamākais treniņš, tam var pieteikties turpat zem treniņa apraksta.

Lielākā daļa treniņu notiek par brīvprātīgiem ziedojumiem, atsevišķi treniņi ir bez maksas. Ziedojuma apmēru interesenti aicināti precizēt ar konkrēto treneri. Tāpat visi treneri ir atvērti jautājumiem un konsultācijām.

Treneru skaits projektā nav ierobežots. Sporto Rīga ir sociāli atbildīga platforma par aktīvu, veselīgu un sportisku sabiedrību, tāpēc pieteikties aicina ikvienu treneri, kas vēlas piedalīties Sporto Rīga projektā un kam jau ir vai tuvākajā nākotnē tiks piešķirts trenera sertifikāts, un kuri jau vada vai vēlas vadīt bezmaksas āra treniņu grupu nodarbības. Interesantiem jāraksta uz e-pastu info@sportoriga.lv ar norādi Treneris projektā.

Sporto Rīgā sākotnējā profesionālu treneru komandā ir Alena Eldmane, Andrejs Maslovs, Artūrs Zolotih, Dana Anisimkova, Kārlis Sprukts, Kristaps Vilde, Māris Savickis, Mārtiņš Rozenbergs, Ramona-Simona Mežgaile, Sergejs Kostiļevs, Veronika Dolgina un Viktorija Kondratjeva.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl