FOTO: skrējēju tūkstoši piepilda Rīgas ielas

Komentāri
FOTO: skrējēju tūkstoši piepilda Rīgas ielas
Foto: LETA ()

Svētdien Rīgas ielās valda maksimāli sportiska atmosfēra, jo visi tiem, kuriem patīk skriešana – piedalās Lattelecom Rīgas maratonā. Jāatzīst, ka ar laiciņu šogad sportistiem ir paveicies, jo dzestrā gaisā skriet ir daudz vieglāk nekā svēlmē.

Maratonā šajā nedēļas nogalē kopumā piedalās 33 590 skrējēji no 65 valstīm. Vakar maratonu ievadīja bērnu dienas skrējieni, pulcējot 8 524 jaunākās paaudzes dalībniekus kopā ar ģimenēm, savukārt šodien startam četrās distancēs – sešiem kilometriem, desmit kilometriem, pusmaratonā un maratonā – reģistrējušies 25 066 skrējēji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Paredzēts, ka šodien visvairāk skrējēju startēs sešu kilometru (iepriekš piecu kilometru) distancē – 12 482 dalībnieki. Savukārt desmit kilometru distanci veiks 6 512, pusmaratonu – 4 313, bet maratonu – 1 759 dalībnieki.

Foto:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl