Komentāri
FOTO: Skrējēju tūkstoši košajā un krāsainajā Kuldīgas pusmaratonā
FOTO: MAREKS GAĻINOVSKIS

Vakar aizvadīts grandiozais jubilejas, 10. Kuldīgas pusmaratons. Spītējot lielajam karstumam tajā piedalījās ļoti prāvs dalībnieku skaits un daži no tiem bija apģērbušies ārkārtīgi trūcīgā apģērbā. Savukārt par Latvijas čempioniem kļuva Jānis Višķers un Ilona Marhele.

Lielajā tveicē vīru konkurencē Višķers pusmaratonu veica stundā, septiņās minūtēs un 13 sekundēs, par 17 sekundēm apsteidzot Valēriju Žolneroviču, kuram pieder trases rekords. Trešo pozīciju ieņēma Jānis Girgensons. Tikmēr dāmām uzvaru svinēja Marhele, kura sacensības noskrēja stundā un 19 minūtēs. Otro vietu guva Anita Kažemāka, kura uzvarētājai zaudēja gandrīz trīs minūtes, bet trešā palika Jolanta Liepiņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kuldīgas pusmaratons bija arī skriešanas seriāla Bigbank Skrien Latvija piektais no sezonas septiņiem posmiem. Nākamo reizi sportisti 20.septembrī tiksies Valmierā, kur tiks aizvadīts maratona skrējiens.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl