Komentāri

Svētdien Mežaparkā jau sesto gadu pēc kārtas norisinājās skrējiens Nike Run Riga, kur piedalījās tūkstošiem aktīvās atpūtas piekritēju un sacentās septiņās dažādās disciplīnās.

Dalībniekiem bija iespēja sacensties dažādu distanču skrējienos, nūjošanā un iešanā. Organizatori piedāvāja šādas distances: 10 km skriešana, 10 km nūjošana/iešana, 5 km skriešana, 5 km nūjošana/iešana, 4 x 2,5 km stafetes skrējiens, 4 x 2,5 km skolu stafetes skrējiens (7.-9. un 10.-12. kl. gr.), Bērnu skrējiens (2–12 g. v.).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Mežaparkā pulcējas prāvs skrējēju pulks

Desmit kilometru distancē triumfēja Dmitrijs Jurkevičs, savukārt piecus kilometrus visātrāk noskrēja Reinis Hartmanis. Nike Run Riga jau sesto gadu ir daļa no globālās We Run City kustības, kas apvieno 18 pilsētas visā pasaulē.

VIDEO: Sesto gadu pēc kārtas aizvadīts Nike Run Riga skrējiens

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl