Komentāri
FOTO: Latvijas spicākās benzīngalvas tiekas 333 ziemas kausa supersprintā
FOTO: Artūrs Igaveņš

31. janvārī sporta kompleksā 333 norisinājās vēl nebijis 333 Ziemas kausa 2015./2016. posms – supersprinta formātā, kas bija trešais no pieciem čempionāta posmiem. Sacīkstes laikā dalībniekiem bija jāsastopas ar ļoti straujām laika apstākļu maiņām – no saules līdz lietum un sniegam, kam atbilstoši tika pielāgota riepu izvēle. Tas, vairākos gadījumos, arī bija izšķirošs faktors rezultātu uzstādīšanā.

Sprint formātu sacensību dalībnieki atzina par aizraujošu, ko apliecināja 107 dalībnieki visās trīs klasēs kopsummā. Tiesa, ne visām automašīnām straujā un vietām asā trases konfigurācija bija pa spēkam. Sacensībās par intrigu parūpējās 333 Autosport komandas dalībnieki, startējot aizmugures piedziņas klasē ar Toyota GT 86, ar kuru ikdienā var izbraukt 333 trasē. 333 Autosport komandā startēja Haralds Šlēgelmilhs, Mareks Štolcermanis, Otto Birznieks, Beāte Klipa un Zigmārs Lapa. Arī šim pieciniekam laika apstākļi bija izšķiroši rezultāta uzstādīšanā. Labākais no komandas bija Mareks Štolcermanis, pārliecinoši iegūstot 1. vietu aizmugures piedziņas klasē, ar 105 punktiem kopvērtējumā. Otro vietu šajā klasē ieguva pieredzējušais Aigars Tīdmanis, taču trešo vietu – Gundars Tīdmanis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: 333 Ziemas kausa 3.posms

Cīnīties apņēmīgs, pēc pirmā brauciena, bija arī Haralds Šlēgelmilhs, taču ceturtā brauciena rezultāta neieskaitīšana lika viņam atkāpties kopvērtējumā uz 9. vietu. Pēc trīs braucieniem cīņu par pirmo trīs vietu kopvērtējumu turpināja Otto Birznieks no 333 Autosport komandas , bet brāļi Tīdmaņi un Gints Lapsa, tomēr izrādījās spēcīgāki, tādējādi Otto ierindojās 5. vietā. Labu rezultātu uzrādīja arī  Beāte Klipa, kopvērtējumā iegūstot 16. vietu, taču Zigmārs Lapa, ar pāris pieļautām kļūdām, trasē izcīnīja 24. vietu.

Nākamais 333 Ziemas kauss 2015/2016 posms paredzēts 13. februārī, kas plānots endurance formātā. Arī šāds sacensību formāts 333 trasē būs pirmo reizi, kas dalībniekiem liks koncentrēties un būt modriem visu distancē pavadīto laiku. Būtiski, šajās sacensībās pirmie startēs pilnpiedziņas klases dalībnieki.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl