Komentāri
FOTO: Izskrien Rīgu! otrais posms pulcē simtiem skriešanas entuziastu
Foto: izskrienrigu.lv

Sestdien Arkādijas parkā aizvadīts otrs šīs vasaras skriešanas seriāla Izskrien Rīgu! posms. Jau trešo gadu Rīgas iedzīvotājiem ir iespēja piedalīties skriešanas seriālā Izskrien Rīgu!.

Ikviens aktīva dzīvesveida piekritējs, tostarp bērni un pieaugušie, var pārbaudīt savu sportisko sagatavotību Bērnu grupas skrējienā, Tautas grupas un Meistarības grupas distancē.  Pirmajā šī gada skriešanas seriāla posmā piedalījās ap 200 skrējēju, tajā skaitā arī ģimenes ar bērniem, jaunieši un seniori. Trešais seriāla posms notiks 22.augustā Klusajā dārzā, bet ceturtais – 12.septembrī Lucavsalā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl