Komentāri
FOTO: dzīvnieki sporto! Kamieļu restlings, ziloņu polo un zirgu futbols
Foto: REUTERS/ SCANPIX

Cilvēki dievina sportu tik ļoti, ka izdomāja arī mūsu mazākajiem brāļiem to likt iemīlēt. Diemžēl mēs tā arī nekad neuzzināsim dzīvnieku viedokli par šo cilvēku dīvainību. Taču mēs tev piedāvājam ieskatīties trīs sporta veidos, kuru galvenie atlēti ir dzīvnieki!

Ziloņu polo

Šajā sporta veidā zirgu vietā tiek izmantoti ziloņi. Sporta veids, kurā ziloņi spēlē polo, ir ļoti populārs Nepālā, Šrilankā, Indijā un Taizemē.

FOTO: Ziloņu polo

Zirgu futbols

Jūs neticēsiet, bet šis sporta veids tika ieviests jau senajos laikos, lai zirdziņi, kuri  visu dienu pavada stallī, varētu noņemt stresu. Vientulība un kustību ierobežošana izraisa dzīvniekos agresiju, tieši tāpēc zirgi ar lielāko prieku spēlējas ar milzīgu bumbu.

FOTO: zirgu futbols

Kamieļu restlings

Ironiski ir tas, ka kamieļi nav radīti cīņai vai citam agresijas veidam. Viņi ir ļoti miermīlīgi dzīvnieki. Taču Turcijā cilvēki ir atraduši veidu, kā likt diviem tēviņiem mēroties spēkiem. Šo dzīvnieku priekšā izved kamieļu mātīti, kuras dēļ tad arī risinās cīņa. Cīņa ir galā tad, kad uzvarētājs parāda savu pārākumu, uzsēžoties virsū zaudētājam.

FOTO: kamieļu restlings

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl