Komentāri
FOTO: dzelzs vīri un sievas – Rīgas triatlons pilsētas centrā
Foto: ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

  Otro gadu pēc kārtas pašā Rīgas centrā notika Eiropas kauss Sprinta triatlonā – 2015 Riga ETU Sprint Triathlon European Cup. Sportistiem bija jānopeld 750 m, ar divriteni jānobrauc 20 km un jānoskrien 5 km distance.

Starp dāmām ātrākā šoreiz bija vāciete Liza Zīburgere, kura distanci veica 1:00:26. Otro vietu izcīnīja Krievijas sportiste Valentīna Zapatrina – 1:01:10, bet trešā finišēja viņas tautiete Marija Shorets, kuras laiks ir 1:01:24.

Elites grupas vīriešiem ātrākais bija Krievijas sportists Aleksandrs Brjuhankovs, kurš finišu sasniedza pēc 00:53:43. Otrajā vietā ierindojās ukrainis Oleksijs Svutkins – 00:53.50, bet Beļģijas sportists Simons Dekiprs finišēja kā trešais ar rezultātu 00:53.52.

Sacensībās kungiem piedalījās arī trīs Latvijas pārstāvji, un visaugstāko rezultātu sasniedza Andrejs Dmitrijevs, kurš finišēja vairāk nekā trīs minūtes aiz uzvarētāja, kas sportistam deva 36. vietu. Vēl trīs minūtes vēlāk finišēja Artūrs Sprukts, kam 52. vieta 56 sportistu konkurencē, bet Maksims Nagibins finišu nesasniedza.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl