Komentāri
FOTO: dubļi un grūtā trase neaiztur 4500 sportistu pieveikt Stipro Skrējienu
Foto: DNB Stipro skrējiens

Brīnišķīgos laikapstākļos ar vairāk kā 4500 skrējēju piedalīšanos vakar aizritējis viens no patriotiskākajiem un aizraujošākajiem tautas sporta notikumiem Latvijā – DNB Stipro skrējiens, kurš notika astoto reizi pēc kārtas. Skrējiena organizatori izsaka pateicību visiem tā dalībniekiem.

Šogad DNB Stipro skrējiens pārspēja pērnā gada dalībnieku skaits. Kā ierasts, visvairāk dalībnieku sacentās Masu starta komandu un vīriešu grupā. Pieaugušo distancē uz starta izgāja vairāk kā 4500 skrējēju, proti, 550 sievietes, 1500 vīrieši un 600 komandas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Elites grupas sieviešu konkurencē uzvaru izcīnīja vairākkārtēja Stipro skrējiena laureāte Inga Dauškāne. Nākamā finišu sasniedza Līga Ārniece, bet trešā palika Marta Jansona. Par profesionāļu vīriešu grupas uzvarētāju kļuva Artūrs Pauliņš, aiz viņa otrajā vietā ierindojās Jānis Krūmiņš, bet uz goda pjedestāla trešā augstākā pakāpiena DNB Stipro skrējienā kāpa Kristaps Vējš – Āboliņš. Starp komandām šajā pašā grupā labākā bija Alūksnes Klondaika.

 FOTO: aizraujošais un sarežģītais Stipro Skrējiens

Savukārt masu starta grupā visātrāk distanci veica Ilze Meijere. Starp vīriešiem labākais šajā gadā bija Artis Pūcītis, bet komandu ieskaitē uzvaru svinēja Valsts Policijas Rīgas reģiona pārvaldes otrais kvartets.

Lasi vēl