Komentāri

Olimpiskās dienas laikā Rīgas Hanzas vidusskolas stadionā aizvadīti vairāki sportiski pasākumi – vingrošana, stafetes, basketbola spēlēšana un daudz citu aktivitāšu. Bērni par prieku izmantoja iespēju, lai nofotografētos un iegūtu vieglatlētes Lauras Ikaunieces-Admidiņas autogrāfu.

Pagājušā gada rudenī Olimpiskā diena 2014 vienkopus pulcēja un rīta vingrošanā piedalījās ap 95 000 skolēnu 168 norises vietās visā Latvijā. Ņemot vērā, ka norises vietu skaits ir pieaudzis, palielinājies arī šā gada Olimpiskās dienas 2015 dalībnieku skaits un jau tagad ir sasniegts jauns pieteikto dalībnieku skaita rekords.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: bērnu prieks un pozitīvās emocijas Latvijas Olimpiskajā dienā

Vienlaikus visās Latvijas Olimpiskās dienas 2015 norises vietās pasākums sāksies ar Olimpisko rīta vingrošanu, kuras mērķis ir dalībniekus pamodināt un sagatavot turpmākās dienas aktivitātēm, kā arī atgādināt par pareizi veiktu rīta vingrošanu kā ļoti svarīgu ikdienas sastāvdaļu.

FOTO: Sporta skolotāji ir spējīgi uz visu!

VIDEO: Aizraujošās sporta aktivitātes Rīgas Hanzas vidusskolā

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl