FOTO: aizraujošās ziemas kartingu sacensības Jelgavā

Komentāri
FOTO: aizraujošās ziemas kartingu sacensības Jelgavā
Foto: 4rati.lv

10. janvārī sporta un atpūtas kompleksā Rullītis, Jelgavā, notika ziemas sacensības ar īres kartingiem otrais posms. Uz starta stājās 53 dalībnieki, tostarp Latvijā pazīstamie autosportisti Jānis Kārkliņš, Ingus Beļakovs, Gvido Elksnis.

Visa diena norisinājās spraigās cīņās, katrs dalībnieks trasē devās piecas reizes, summējot braucienos iegūtos punktus. Pēc 40 braucieniem tika atlasīti 15 labākie, kuri cīnījās par iekļūšanu finālā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Ziemas kartingu sacensības Jelgavā

Lielajā finālā apbalvoja TOP sešinieku: pirmais Kristaps Gasparovičs, 2. vietā finišēja Eliss Dukaļskis, trešais Daniels Lācis, 4. vietā Ingus Beļakovs, 5. vietā Aleksandrs Astaševskis un 6. vietā Juris Eklons. Dāmu konkurencē ātrāka bija Zane Katrīna Mēnese, aiz viņas Veronika Golovačova, bet 3. vietā Kristīne Mēnese.

Nākamais 3. ziemas sacensību posms īres kartingiem, kas aprīkoti ar radžotām riepām, ”Rullītī” notiks 16. janvārī.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl