Ēdienu izvēle treniņu un sacensību dienai

Komentāri

9. Launags

9/14

Pusdienas

Foto: SANDRA ROZENŠTOKA

Foto: SANDRA ROZENŠTOKA

Vārīti dārzeņi, tostarp kartupeļi, jāizvēlas pusdienu maltītei, ja paredzēts viegls treniņš un nav nepieciešams veidot enerģijas rezerves organismā. Dārzeņu var papildināt ar sautētu liesu gaļu kā olbaltumvielu avotu, lai veidotu un atjaunotu muskuļaudus un uzņemtu nedaudz taukus, kas neizbēgami ir ikvienā gaļā, taukos šķīstošo vitamīnu uzņemšanai organismā.

9. Launags

9/14
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl