Komentāri
Daugavas stadionā notiks starptautiskās vieglatlētikas sacensības Rīgas Kausi

Maija beigās Rīgā, Daugavas stadionā, notiks Latvijā vērienīgākās vieglatlētikas sacensības Rīgas Kausi, aģentūru LETA informēja Rīgas dome.

Starptautiskās sacensības norisināsies 31.maijā, un tajās kopumā 16 vieglatlētikas disciplīnās piedalīsies sportisti no Latvijas un ārzemēm. Viņu vidū arī vairāki Riodežaneiro olimpisko spēļu dalībnieki. Paredzēts, ka sacīkstēs piedalīsies vieglatlēti no vairāk nekā 30 valstīm. Latviju pārstāvēs 35 labākie sportisti, starp kuriem arī Latvijas labākie tāllēcēji – Lauma Grīva, Māra Grīva, Aiga Grabuste, Elvijs Misāns un Jānis Leitis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plānots, ka 19.maijā plkst.11 Daugavas stadionā notiks vēlās mediju brokastis, kā arī Rīgas Kausu iesildīšanās pasākums Zvaigzne trenē zvaigzni, kurā Latvijas labākie vieglatlēti palīdzēs Latvijas radošajām personībām apgūt savas pārstāvētās disciplīnas pamatus.

FOTO: Rīgas kausi 2015

Sacensību norises sākums paredzēts 31.maijā plkst.18, un tās rīko Rīgas dome sadarbībā ar Latvijas Vieglatlētikas savienību, kā arī veikalu tīklu Joma Sports un laikrakstu Diena.

Lasi vēl