Komentāri
Daugavas stadionā notiks starptautiskās vieglatlētikas sacensības Rīgas Kausi
Foto: LETA ()

Maija beigās Rīgā, Daugavas stadionā, notiks Latvijā vērienīgākās vieglatlētikas sacensības Rīgas Kausi, aģentūru LETA informēja Rīgas dome.

Starptautiskās sacensības norisināsies 31.maijā, un tajās kopumā 16 vieglatlētikas disciplīnās piedalīsies sportisti no Latvijas un ārzemēm. Viņu vidū arī vairāki Riodežaneiro olimpisko spēļu dalībnieki. Paredzēts, ka sacīkstēs piedalīsies vieglatlēti no vairāk nekā 30 valstīm. Latviju pārstāvēs 35 labākie sportisti, starp kuriem arī Latvijas labākie tāllēcēji – Lauma Grīva, Māra Grīva, Aiga Grabuste, Elvijs Misāns un Jānis Leitis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Plānots, ka 19.maijā plkst.11 Daugavas stadionā notiks vēlās mediju brokastis, kā arī Rīgas Kausu iesildīšanās pasākums Zvaigzne trenē zvaigzni, kurā Latvijas labākie vieglatlēti palīdzēs Latvijas radošajām personībām apgūt savas pārstāvētās disciplīnas pamatus.

FOTO: Rīgas kausi 2015

Sacensību norises sākums paredzēts 31.maijā plkst.18, un tās rīko Rīgas dome sadarbībā ar Latvijas Vieglatlētikas savienību, kā arī veikalu tīklu Joma Sports un laikrakstu Diena.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl