Adidas skriešanas skola – lieliska vieta, kur sagatavoties pirmajam maratonam!

Komentāri

Lai pēc iespējas labāk varētu sagatavoties Lattelecom Rīgas maratonam, 6 mēnešus pirms lielā starta, jauno sezonu sākusi Adidas skriešanas skola. Jaunajā sezonā skriešanas skola durvis vērusi daudz agrāk un šosezon programma būs plašāka nekā iepriekšējos gados.

Pirmos trīs mēnešus, katru mēnesi vienā nedēļas nogalē būs gan spēka/fitnesa treniņš zālē – sestdienā, gan skriešanas treniņš svētdienā. Pirmās nodarbības pieredzējušu treneru vadībā notika jau pagājušās nedēļas nogalē, bet nākamie treniņi notiks 12. un 13. decembrī. Vēl jāpiebilst, ka ir atklāta pieteikšanās Skriešanas skolas programmai ”Mans pirmais maratons”, kurā uzņems  15 motivētus skrējējus, ar apņemšanos trenēties savam pirmajam maratonam vai pusmaratonam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl