Komentāri

Latvijas Boksa federācija šodien sasauca īpašu preses konferenci, lai atspēkotu pārmetumus, ka tā Latvijas labākajam bokserim Mairim Briedim liek šķēršļus ceļā uz pasaules čempiona titulu.

Astoņi cilvēki, tostarp no Krievijas un Saeimas rindām, centās medijus pārliecināt, ka tikai šī federācija var rīkot starptautiski atzītu maču starp Briedi un Nigērijas sportistu Olanrevaju Durodolu. Tikmēr Maira Brieža pārstāvji atbild, – cīņa notiks un federācija vienkārši nevarot samierināties, ka viņu kontā neieplūdīs liela nauda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas Boksa federācija preses konferenci sarīkoja naktsklubā Rīgas centrā – Studio 69. Uz to bija saaicināti astoņi dažādi pašmāju un Krievijas eksperti, kuriem tikko pietika vietas pie galda.

Visi bija vienisprātis, un par to centās pārliecināt arī medijus, ka gaidāmā Maira Brieža cīņa ar nigērieti Olanrevaju Durodolu draud izgāzties, jo netiekot rīkota caur Federāciju.

Tā vienīgā Latvijā esot tiesīga organizēt šādu maču. Kā zināms, šīs cīņas uzvarētājs kļūs par obligāto pretendentu uz pasaules čempiona jostu smagajā svarā. Sacensības uzņēmusies rīkot jaunizveidotā Latvijas profesionālā boksa komisija.

Tikmēr Maira Brieža pārstāvji, kurus preses konferencē apsargi neielaida, telefonsarunā TV3 Ziņām stāsta, ka no mušas uzpūsts zilonis. Pašlaik tiek kārtotas visas formalitātes ar Eiropas boksa apvienību un Pasaules boksa padomi, tūlīt tikšot apmaksāti pirmie rēķini.

Šīm organizācijām arī Valsts prezidents un Saeimas spīkere nosūtījusi vēstules, aicinot ļaut rīkot šāda mēroga sacensības. Nekas neliecinot, ka cīņa varētu nenotikt vai netikt starptautiski atzīta. Cenšoties izjaukt Brieža cīņu, federācija nodarbojoties ar reiderismu.

Pats Briedis esot labā formā, šim skandālam viņš nepievēršot uzmanību, bet koncentrējas uz gaidāmo cīņu. Tā notiks 14. maijā Arēnā Rīga un var dod iespēju Briedim kļūt par pirmo latvieti – pasaules boksa čempionu.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl