Komentāri
Stafetē čempionu tituls Vācijai, Latvijas kamaniņu braucējiem 7. vieta
Foto: LETA

Par pasaules čempioniem stafetē kļuva Vācijas izlase, bet Latvijas kamaniņu braucēji palika 7. vietā. Ar stafetes sacensībām Siguldā noslēdzās 45. pasaules čempionāts kamaniņu sportā.

Latvijas komandā pirmais posms, kurā startēja Elīza Tīruma, nebija veiksmīgs, jo vienā no trases daļām viņa pieļāva kļūdu, kas prasīja diezgan daudz laika, tāpēc pat gana sekmīgi braucieni no Ināra Kivlenieka un divnieka Andra un Jura Šicu puses nevarēja manāmi uzlabot Latvijas pozīcijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vācija ar Natāliju Geisenbergeri, Fēliksu Lohu un divnieku Tobiasu Vendlu un Tobiasu Ārltu sastāvā par pasaules čempioniem kļuva dramatiskā cīņā, tikai par 0,082 sekundēm apsteidzot Krieviju. Trešie tikmēr bija Kanāda.

Pērnā gada Soču olimpiskajās spēlēs Latvijas stafetes komanda ar Mārtiņu Rubeni, Andri un Juri Šiciem, kā arī Elīzu Tīrumu izcīnīja bronzu.

Divniekiem Šici izcīnīja sesto vietu, Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš ierindojās desmitajā vietā, bet jaunā ekipāža Kristens Putins un Kārlis Krišs Matuzels palika 19. vietā.

Dāmām ar kājas traumu startējošā Elīza Tīruma ieņēma 13.vietu, jaunās Kendija Aparjode un Alise Evelīna Mitkus ierindojās attiecīgi 26. un 33. vietā, bet Ulla Zirne otrajā braucienā piedzīvoja smagu kritienu.

Lasi vēl