VIDEO: rīta vingrošana un sports – bērni gatavi ar prieku uzsākt dienu!

Komentāri

Projekts Sporto visa klase turpina uzņemt apgriezienus un risināsies jau otro gadu un šodien par godu Olimpiskajai dienai bērni izbauda sporta priekus un fiziskās aktivitātes. Turklāt tāda iespēja ir visiem Rīgas Hanzas vidusskolas skolēniem, ne tikai Olimpiskajai klasei.

Par godu Olimpiskās dienas pasākumiem pulksten 10.00 skolā viesosies LOK ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers un ar svinīgu runu sveiks skolēnus. Rīgas Hanzas vidusskolas sporta skolotāja Linda Grandberga akcentē, ka rīta vingrošana ir ļoti svarīga bērniem, lai atmodinātu organismu un sagatavotu prātu skolas dienai! Arī bērni atzina, ka ir gatavi vingrot un baudīt sportot priekus!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl