Testēs, kā mainās skolēnu fiziskā forma, ja nedēļā ir piecas sporta stundas

Komentāri

Novembrī sešu Latvijas skolu trešajās klasēs sākās īpašs projekts – Sporto visa klase. Tā laikā skolēniem ierasto divu sporta nodarbību vietā katru nedēļu būs piecas sporta stundas. Lai pavasarī varētu izvērtēt projekta rezultātus, visu iesaistīto skolu bērniem tika veikti īpaši fiziskie testi.

Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) projekts Sporto visa klase jau veiksmīgi sācies Rīgas, Liepājas, Jelgavas, Valmieras, Daugavpils un Ventspils skolās. Tur bērni jau vienu nedēļu sporta stundas apmeklēja katru dienu, un tā tas turpināsies līdz mācību gada beigām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iesaistītās skolas apmeklējuši arī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas speciālisti, lai veiktu funkcionālos testus gan tiem 3. klases skolēniem, kas piedalās projektā, gan paralēlklasēm, kurām sporta stundas joprojām būs divas reizes nedēļā.

Identiskas pārbaudes tiks veiktas arī mācību gada noslēgumā un tad varēs izdarīt secinājumus, kā trīs papildu sporta stundas ietekmējušas rezultātus. Šobrīd gan speciālisti, gan pedagogi par bērnu veselības stāvokli ir nobažījušies.

Vairāk uzzini video!

Lasi vēl