VIDEO: Sporto visa klase uzvarētāji neslēpj emocijas un asaras

Komentāri

Rīgā ar lielo finālu noslēdzies Olimpiskās komitejas projekts Sporto visa klase. Lai arī bērni visu mācību gadu skolā sportojuši katru dienu, satraukums pirms rezultātu paziņošanas ir liels.

Sešu projekta klašu skolēni no Daugavpils, Liepājas, Ventspils, Valmieras, Jelgavas un Rīgas šodien tikās, lai noskaidrotu, kura klase būs uzvarētāja Sporto visa klase projekta pirmajā gadā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai noskaidrotu labākos, Latvijas Olimpiskā komiteja par kritērijiem izvirzīja: sportisko rezultātu progresu salīdzinājumā ar mācību gada sākumu un skolēnu sekmes mācībās, bet pēdējos punktus kopvērtējuma tabulai varēja nopelnīt šodien Rīgā.

Ir gan lietas, ko nevar nomērīt ar skaitļiem vai vērtējumiem – skolotāji, vecāki un vienkārši skatītāji no malas atzīst, ka bērni kļuvuši ne tikai sportiskāki, bet arī motivētāki, disciplinētāki un daudz saliedētāki.

To, ka projekta nepieciešamība ir novērtēta, apliecina tas, ka arvien vairāk skolu vēlas sportot 5 reizes nedēļā, sākot ar nākamo septembri.

Pēc rezultātu paziņošanas emocijas lija pāri malām, noteikti, ka katram no tiem, kas šodien sportoja, dzīvē vēl būs daudz panākumu, bet tie Rīgas Hanzas vidusskolas bērni, kam šī bija pirmā uzvara ar lielo balvu – sporta nometni, to nekad neaizmirsīs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl