Sporto visa klase projektu iedvesmo bērni

Komentāri

Projekta Sporto visa klase idejas autors ir Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs un olimpiskais vicečempions Žoržs Tikmers, kuram ideja par sportošanu katru dienu radusies, runājot ar savu dēlu.

Sporto visa klase ir arī eksperiments, kura rezultātus uzzināsim mācību gada noslēgumā. Sadarbībā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju visiem projektā iesaistītajiem bērniem un viņu vienaudžiem paralēlklasēs rudenī un pavasarī tiks veikti stājas un spēka vingrinājumu testi, lai redzētu, kā 3 papildu sporta stundas ietekmē viņu veselību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl