Komentāri

Sešās Latvijas skolās turpinās Latvijas Olimpiskās komitejas projekts Sporto visa klase, kas 3. klašu skolēniem paredz 5 sporta nodarbības katru nedēļu. Šodien visas projekta klases tikās Rīgā, lai noskaidrotu, kura klase ir ātrākā un veiklākā stafetēs. 

Rīgas Hanzas vidusskolā šodien tika noskaidrots, kura klase ir vislabākā stafešu skrējienos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Katrai klasei ir arī savs Olimpiskais audzinātājs, kurš ar saviem panākumiem motivē trešklasniekus. Olimpiskais čempions šķēpmetējs Dainis Kūla, kurš ir ieradās kopā ar ventspilniekiem, atzīst treniņi bez sacensībām, ir kā pusdienas bez saldā ēdiena.

”Jebkuriem treniņiem viennozīmīgi ir vajadzīgas sacensības, sacensības ir tās, kas parāda gatavību, kā jau skolā. Ir vajadzīgs azarts, cīņa un galvenais – publiskā vidē uzstāties, un šī ir tāda uzstāšanās,” LNT Ziņām atzina Kūla.

Mācību gadam tuvojoties noslēgumam, Olimpiskie audzinātāji jau pamanījuši arī pirmās pārmaiņas savos audzēkņos.

”Es esmu pamanījis, ka viņi ir kā komanda saliedētāki. Viens otru atbalsta vairāk, tur īkšķus. arī žiperīgāki viņi ir. Vēl viņi ļoti gribēja mani redzēt, un tās jau ir emocijas, un tas ir pozitīvi. Viņi skatās uz priekšu, skatās, kur ir kāds cits ticis, un tās mērķtiecības, ja viņa bērnos nav, tad ir jārada,” norāda Olimpiskais audzinātājs Lakučs.

Par mērķtiecības un azarta trūkumu skolēnu sacensībās noteikti neviens nevar sūdzēties. Lai arī visi uzsver, ka galvenais ir piedalīties, cīņā par uzvaru – pirmo vietu gribēja visi.

Lai arī sporta stunda šiem skolēniem ir katru dienu, netiek aizmirsts arī par pārējām zinātnēm – Jelgavā sekmju lapas uzmana vieglatlēte Ineta Radeviča.

Sīvā cīņā Rīgas komanda uzvaru no savām mājām projām nelaida un izcīnīja uzvaru stafetēs. Mācību gada noslēgumā, visi tiksies vēlreiz – lielajā finālā, kad tiks noskaidrota sportiskākā no projekta klasēm.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl