Sporta tērpi, kas latviešiem palīdzēs izcīnīt medaļas Rio olimpiskajās spēlēs

Komentāri

Latvijas sportisti, kuri piedalīsies olimpiskajās spēlēs Riodežaneiro, šodien iejutās modeļu ampluā un defilēja pa mēli. Viņi izrādīja jaunos Latvijas olimpiskās komandas sporta tērpus. Paši atlēti atzīst, ka tie ir ne tikai skaisti, bet arī ērti un kvalitatīvi. Papildu prieks, ka šoreiz uz tiem ļoti labi redzama ir Latvijas simbolika.

No sportista līdz modelim viens solis

Četri no Latvijas labākajiem sportistiem – Aleksandrs Samoilovs, Jānis Šmēdiņš, Gunta Latiševa-Čudare un Anastasija Grigorjeva – šodien starmešu gaismā nonāca nevis sacensību laukumā, bet gan prezentējot jaunos sporta tērpus, ar ko tie jau augustā dosies uz Riodežaneiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iepinot latvisko identitāti

Pēc tam, kad Latvijas mākslinieki bija radījuši olimpiskās komandas vizuālo identitāti, tērpus sportistiem šuva un piegādāja Polijas kompānija 4F. Sporta tērpi veidoti no ūdens necaurlaidīga, bet elpojoša materiāla, turklāt tie ir bez šuvēm – tātad – elastīgi. Kolekcija veidota baltā, sarkanā un pelēkā krāsā; tajā redzama Latvijas olimpiskās komandas identitātes zīme – pīne.

Apģērbti no zeķēm līdz cepurei

Katrs olimpietis saņems komplektu ar 30 apģērbu gabaliem, pieciem apavu pāriem un dažādiem aksesuāriem – somām, saulesbrillēm, cepurēm. Tie noderēs gan treniņiem, gan ikdienai un olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijai. Dāmas parādē dosies elegantā baltā kleitā, bet kungi – pelēkā žaketē ar sarkanu kaklasaiti. Viena sportista tērpu komplekts izmaksā 1700 eiro.

Atlētiem jaunie sporta tērpi iet pie sirds!

Sportisti atzīst, ka tērpi ir ērti un kvalitatīvi, turklāt priecē arī krāsu salikums. Ko par savu fizisko un psiholoģisko gatavību startam olimpiskajās spēlēs Riodežaneiro saka paši atlēti, varat noklausīties individuālajās intervijās ar viņiem zemāk.

Foto

Video – ko paši sportisti domā par jaunajiem tērpiem un cik gatavi viņi ir olimpiskajām spēlēm?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl