Šovakar Pasaules čempionātā basketbolā sievietēm pusfināli

0 Komentāru
Šovakar Pasaules čempionātā basketbolā sievietēm pusfināli
Foto: AFP/SCANPIX

FIBA Pasaules čempionātā basketbolā sievietēm šovakar notiks abi pusfināli. Pasaules čempiones ASV basketbolistes tiksies ar Austrāliju, bet laukuma saimniece Turcija spēlēs ar Spāniju.

ASV ceturtdaļfinālā ar 94:72 uzvarēja Franciju, Austrālija – Kanādu 63:52, Spānija – Ķīnu 71:55, bet visdramatiskāk izvērsās Turcijas un Serbijas spēle. Pēdējā uzbrukumā Tamaras Radočajas trīspunktu metiens bija neprecīzs, serbiete tika pie atlecošās bumbas un paguva gūt 2 punktus, ar ko šoreiz bija par maz – 61:62.

Madars Bergmanis, ”Viasat Sport Baltic” komentētājs:

”ASV izlase sieviešu basketbolā valda jau 20 gadus un ir galvenā favorīte arī šajā Pasaules čempionātā. Austrālijas izlase šoreiz ir bez Lorenas Džeksones un Līzas Kembidžas, tāpēc nešķiet tik varena kā iepriekš. Uz vietu finālā reāli pretendē laukuma saimieces – Turcijas komanda. Turcietes izcīnīja medaļas abos pēdējos Eiropas čempionātos un šo turnīru iesāka ar ļoti svarīgu uzvaru pār Franciju, kas abas Londonas olimpisko spēļu finālistes, ASV un Franciju, saveda kopā vienā ceturtdaļfināla pārī. Iekļūšana finālā varētu būt pa spēkam arī Eiropas čempionēm Spānijas izlasei.”

Pasaules čempionāts basketbolā sievietēm kanālā ”Viasat Sport Baltic”:

Sestdien, 4.oktobrī
  • 21:25 Pusfināls. ASV – Austrālija
  • 23:10 Pusfināls. Spānija – Turcija
Svētdien, 5.oktobrī
  • 18:55 Spēle par 3.vietu.
  • 21:10 Fināls.
0 Komentāru