Šovakar Overtime TV viesosies basketboliste Ieva Kubliņa

Komentāri

Šovakar TV6 raidījumā Overtime TV pie Armanda Pučes, Valda Valtera un Gunta viesosies bijusī Latvijas izlases basketboliste Ieva Kubliņa.

Ieva savas karjeras laikā spēlējusi TTT Rapa, Viļņas Lietuvos Telekomas, Francijas Mondeville un Bourges, Maskavas Dinamo, TTT, Prāgas USK, Stambulas Fenerbahce, trīs Ungārijas klubos, bet 2008.gadā kopā ar Latvijas izlasi piedalījās Pekinas Olimpisko spēļu turnīrā.

Šobrīd Ieva basketbolistes karjeru ir beigusi un strādā Latvijas Starptautiskajā skolā par pedagoga asistenti. Skaties šovakar 22:05 Overtime TV!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl