Šovakar Eirolīgas sezonu sāk Ainars Bagatskis, Jānis Blūms un Kaspars Vecvagars

0 Komentāru
Šovakar Eirolīgas sezonu sāk Ainars Bagatskis, Jānis Blūms un Kaspars Vecvagars
Foto: LETA

Savas pirmās Turkish Airlines Eirolīgas jaunās sezonas  spēles šovakar aizvadīs Ainara Bagatska Nizhniy Novgorod, Jāņa Blūma Panathinaikos un Kaspara Vecvagara Kauņas Žalgiris.

Nizhniy Novgorod savā laukumā spēlēs ar Itālijas klubu Sasari Dinamo, Atēnu Panathinaikos, arī mājās, ar Polijas Turow, bet Kauņas Žalgiris izbraukumās tiksies ar Madrides Real.

Māris Lindenbaums, Viasat Sport Baltic komentētājs:

Kaut arī Jānis Blūms Panathinaikos sastāvā nonācis kā aizvietotājs, ar tādu grandu arī īstermiņa līgums ir liels notikums. Tāpēc, neraugoties uz garo karjeru, kas latvietim jau aiz muguras, jādomā, ka centieni noturēties Atēnās būs viens no Blūma lielākajiem karjeras izaicinājumiem!”

Madars Bergmanis, Viasat Sport Baltic komentētājs:

Kaspars Vecvagars pēc smaga savainojuma ilgāku laiku ir trenējies pēc individuālas programmas. Laiks rādīs, vai viņa atgriešanās būs tikpat sekmīga kā pagājušajā gadā Dāvim Bertānam. Dažas dienas pirms Eirolīgas sezonas sākuma Žalgiris pārtrauca līgumu ar pamata saspēles vadītāju Māliku Veinsu. Viņam tūdaļ tiks meklēts aizvietotājs. Vecvagars par spēles laiku konkurēs ar savu vienaudzi Vaidu Kariņausku un par gadu jaunāko Luku Lekaviču.”

Turkish Airlines Eirolīgas spēles kanālā VSB:

Piektdien, 17.oktobrī
  • 20:20 Madrides Real – Kauņas Žalgiris
  • 22:25 Fenerbahce – Emporio Armani
0 Komentāru