Komentāri

Ar rekordlielu dalībnieku skaitu divas dienas tradicionālais Rīgas maratons šogad nesīs Lattelecom vārdu, un tajā būs arī vairāki jauninājumi. Viens no jauninājumiem, piemēram, būs makaronu ballīte. 

Vispieredzējušākie skrējēji  zina, lai solis būtu viegls un enerģijas pārpilns, pirms distances ir pareizi jāēd. Viena no biežākajām izvēlēm ir makaroni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dienu pirms skrējiena visi reģistrētie dalībnieki Daugavmalā tos varēs izēsties makaronu ballītē.

Šis ir tikai viens no jauninājumiem, kas ieviests pēc kārtas nu jau 25. galvaspilsētas maratonā.

Uz minēto makaronu ballīti no Brīvības pieminekļa cauri Vecrīgai tiks organizēta īpaša nāciju parāde, simbolizējot plašo ārvalstu dalībnieku ģeogrāfiju.

Rīkotāji cer, ka arī šogad izdosies uzstādīt jaunu apmeklētības rekordu, nu jau pulcējot vismaz 25 tūkstošus dalībnieku.

Maratona dienā, īpaši jau pirms 5 km distances dalībnieku skaits sniedzas līdz pat Akmens tiltam. Daudzi šajā barā ņem līdzi arī bērnus. Šogad būs nedaudz citādāk. Bērni skries atsevišķi, un tas būs dienu agrāk.

Cik mazo aktīvistu varētu pieteikties, pagaidām nav zināms, taču viņiem Daugavmalā būs atvēlēta uz veselām piecām stundām.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl