Šodien Premjerlīgā Londonas Arsenal izbraukumā tiekas ar West Bromwich

0 Komentāru
Šodien Premjerlīgā Londonas Arsenal izbraukumā tiekas ar West Bromwich
Foto: AFP/LETA

Anglijas Premjerlīgas 13.kārtas spēlēs Londonas Arsenal pēc diviem zaudējumiem Swansea un Manchester United, mēģinās pārtraukt neveiksmju sēriju izbraukuma mačā ar West Bromwich.

Liverpool savā laukumā tiksies ar Stoke City, bet līgas līderi Chelsea izbraukumā spēlēs ar Sunderland.

Ilvars Koscinkevičs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

Kārtējās sliktās ziņas Arsenal līdzjutējiem – potītes operācija un trīs mēneši bez futbola centra pussargam Džekam Vilšīram, papildinot jau tā garo sarakstu ar traumētajiem spēlētājiem. Labā ziņa – Arsenal savstarpējās cīņās nav zaudējusi jau septiņās Premjerlīgas spēlēs pēc kārtas, tai skaitā sekmīgi spēlējot arī WBA laukumā! Mājiniekiem galvenais bieds – čīliešu uzbrucējs Aleksis Sančess, kurš 20 spēlēs Arsenal rindās jau guvis 13 vārtus! No tiem – astoņus Premjerlīgā!

Oskars Morozovs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

Ja kāds pēc pagājušās sezonas Liverpool galvenajam trenerim Brendanam Rodžersam būtu pateicis, ka pēc nākamās sezonas trešdaļas viņa komanda atradīsies tabulā zemāk par Stoke City, visticamāk, Rodžers to būtu uztvēris kā neveiksmīgu joku, taču šobrīd, pēc 12 Premjerlīgas kārtām viņam smiekli noteikti nenāk, jo Marka Hjūza vadītais Stoke atrodas 11.vietā, vienu pozīciju augstāk par Liverpool. Rodžers šosezon ir pats savu kļūdu un ietiepības ķīlnieks, un laika šo kļūdu labošanai viņam paliek arvien mazāk. Komanda nav uzvarējusi piecās visu sacensību spēlēs un arvien skaļākas kļūst runas par trenera maiņas nepieciešamību. Un nav nekādu garantiju, ka spēle pret Stoke City var kļūt par glābšanas riņķi, jo Hjūza komanda šosezon ir atņēmuši punktus piecām TOP 10 komandām, tiesa zaudējuši punktus, tiekoties ar komandām, kas tabulā atrodas zemāk, kas, acīmredzot, ļauj Liverpool skatīties cerīgi šās spēles virzienā.

Ilvars Koscinkevičs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

Sunderland šis varētu būt līdz šim smagākais pārbaudījums šosezon, jo komanda, kam kontā ir tikai divas uzvaras, būs darīšana ar līderi, kas vēl nav zaudējis ne reizi. Chelsea lielisko formu apliecina 5:0 uzvara UEFA Čempionu līgas spēlē pār vienu no spēcīgākajām Vācijas komandām Schalke 04. Uzmanības centrā uzbrucējs Djegu Košta, kurš negribēs laist garām iespēju kļūt par līderi labāko vārtu guvēju rangā…

Anglijas Premjerlīgas spēles kanālā VSB:

Sestdien, 29.novembrī

14:40 West Bromwich – Arsenal

16:55 Liverpool – Stoke City

19:25 Sunderland – Chelsea

Svētdien, 30.novembrī
15:25 Southampton – Manchester City

17:55 Tottenham Hotspur – Everton

0 Komentāru