Šodien Anglijas Premjerlīgā ”Aston Villa” pret ”Arsenal” un ”West Ham United” pret ”Liverpool”

Pievienot komentāru
Šodien Anglijas Premjerlīgā ”Aston Villa” pret ”Arsenal” un ”West Ham United” pret ”Liverpool”
Foto: LETA/EPA

Sestdien un svētdien notiks Anglijas Premjerlīgas 5.kārtas spēles. Svētdien centrālajā mačā čempioni ”Manchester City” tiksies ar līderiem ”Chelsea”.

Tikai divus punktus no līderiem atpaliek ”Aston Villa”, kas šodien savā ”Villa Park” stadionā spēlēs ar Londonas ”Arsenal”. Anglijas vicečempioni ”Liverpool” dosies izbraukumā pie ”West Ham United”, kur Liverpūles klubs centīsies tikt pie 3 punktiem. Pagaidām vicečempioni pēc 4 spēlēm ar 6 punktiem ir tikai 8.vietā.

Oskars Morozovs, ”Viasat Sport Baltic” komentētājs:

”Spēle pret “West Ham United” var kļūt liverpūliešiem par labu atspēriena punktu snieguma uzlabošanai. Londonas klubs sezonu sācis nestabili, taču “Liverpool” ir piedzīvojis vērā ņemamas pārmaiņas, jo komandu pametis pērnās sezonas līgas rezultatīvākais Luiss Suaress, un tas Brendana Rodžersa komandai ir nopietns zaudējums. Traumu sezonas sākumā guvis arī Daniels Staridžs, tāpēc visa vārtu gūšanas atbildība gulstas uz Mario Balotelli pleciem, kurš Eiropas līgas spēlē guva savus pirmos vārtus jaunajā komandā. United šosezon zaudējuši abās spēlēs, tiekoties ar spēcīgāku pretinieku, un pagaidām vēl tikai cenšas iemācīties spēlēt Sema Elardaisa komandas vadībai apsolīto uzbrukuma futbolu.”

Anglijas Premjerlīgas spēles kanālā VSB

Sestdien, 20.septembrī
  • 17:15 “Aston Villa” – “Arsenal”
  • 19:25 “West Ham United” – Liverpool”
  • 21:30 “Queens Park Rangers” – “Stoke City”